HABERLER

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Camili mahallesinde düzenlenen Dünya Kadınlar Günü Şenliğine katıldı. Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Kuracağımız kadın meclisleri ile bu şehri birlikte yöneteceğiz” dedi.

Kadınlar şenliği

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Camili Mahallesinde düzenlenen 8 Mart dünya kadınlar günü şenliğine katılarak, Sakaryalı kadınların dünya kadınlar günün kutladı. Şenliğe katılan kadınlar çiçek veren Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Kadınlar gününü içimiz buruk kutluyoruz” diye konuştu.

Her gün kadınlar günü olmalı

Kadınlara hitap eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun. Ama bunu derken içimiz buruk. Çünkü Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bir Cumhuriyette, senenin sadece 1 günü değil, her günü Kadınlar günü olmalı.” Dedi.

Kadınlar Meclisi

Uzm. Dr. Cihan Kolip, şehri kadınlarla birlikte yönetmek istediklerini belirterek, “Seçildiğimiz taktirde her ilçede Kadınlar Meclisi kuracağız. Büyükşehir’de kadınlar meclisi ile birlikte, ortak akılla şehri yönetmek istiyoruz. Bunu da zaten seçim beyannamemize koyduk” diye konuştu.


10.03.2019