HABERLER

İYİ Parti ve Güçbirliği Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, Geyve’nin senelerdir ihmal edildiğini belirterek, “Geyve, yıllardır hak etmediği bir muamele görüyor. Gördüğümüz şudur ki Geyve bu gidişe artık razı değil. Geyve’yi ayağa kaldırmak bizlerin sözüdür.” Diye konuştu.

Geyve’nin sahipsizliği bitecek

İYİ Parti ve Güçbirliği Geyve Belediye Başkan adayı Atilla Zeytinoğlu ile birlikte Geyve ve Alifuatpaşa’daki esnafı ve vatandaşı ziyaret eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, gösterilen yoğun ilgiden bir hayli memnun ayrıldı. Kendilerine gösterilen ilginin aynı zamanda büyük bir sorumluluk ta yüklediğini ifade eden Uzm. Dr. Kolip, “Geyveliler, yıllardır bırakıldıkları sahipsizliklerine karşı umutla baktıkları yola, bizlere kucak açıyorlar. Tabiî ki bunun büyük bir sorumluluğu var. Biz bugün burada, bu sahipsizliği bitireceğimize karşı söz verip, göreve geldiğimizde ise sözümüz namusumuzdur diyerek gereğini yapmak zorundayız” dedi.

Bölgenin kaderi değişecek

Ardından, Zeytinoğlu ile birlikte Alifuatpaşa’da da ziyaretlerine devam eden Uzm. Dr. Cihan Kolip, Alifuatpaşa’nın sorunlarının kat be kat fazla olduğunu belirterek, “Senelerdir hizmet bekleyen vatandaşlarımıza topu taca atarak, mazeretler üreterek cevap verilmiş. Alifuatpaşalılar da 31 Mart’ta artık kendi sorunlarına işi hatıra bırakmadan sahip çıkma kararını vermişler. Alifuatpaşalılar bizlere diyorlar ki, ‘Alifuatpaşa’yı yarı açık cezaevi olmaktan kurtarın!’ İnşallah bizler de kendilerini mahcup etmeyeceğiz. Geyve ve Alifuatpaşa için çok güzel projelerimiz olacak. Sayın Belediye Başkan adayımız ile birlikte, bölgenin kaderini kısa süre içerisinde değiştireceğiz” diye konuştu.


31.01.2019